fbpx

Ivka Polášová

Ja hovorím, že som si Baby Balance pritiahla do svojho života. Keďže som mamou dvoch detí a majiteľkou fitštúdia JOY ZONE s detským kútikom. Po ukončení jedného úspešného cyklu cvičení mamičiek s deťmi som hľadala niečo podobné, dostala som odporúčanie na Baby Balance.

Veľmi ma tento projekt oslovil, celý jeho koncept a vyborná myšlienka. Oslovila som preto zakladateľku Sašku Ragas, ze by som rada Baby Balance zaradila aj do mojho fitštúdia. Bohužiaľ (alebo teraz už vravím, že všetko bolo tak, ako malo byť), nebolo lektorky, ktorá by mala ešte voľný čas a rozbehla projekt Baby Balance v Petržalke. A vtedy prišla ponuka ktorá bola pre mňa veľkou výzvou.

Vyškoliť sa a stat sa lektorkou Baby Balance. Neváhala som ani chvíľku, športom žijem celý život a detičky milujem. Je to až neuveriteľné sledovať ten progres a vývoj tých malých drobcov. Prídu a nevedia ešte chodiť a zrazu sa rozletia dvere a ony mi bežia naproti s obrovským úsmevom na tvári. Sú to moji mali parťáci a ja ich nadovšetko zbožňujem ?

Prihlasovanie na Letné balansovanie je v plnom prúde! Podpor psychomotorický vývin dieťatka aj v lete 🌞